Her hafta Cumartesi günleri başka bir el sanatı etkinliği ile devam ediyoruz. Dikiş etkinliklerimiz Nisan ayının ilk Cumartesinde bitiyor. Nisan ayında farklı el sanatları etkinlikleri ile devam edeceğiz.
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/mart_cumartesi_etkinlik-727x1024.jpg)
Her hafta Cumartesi günleri başka bir el sanatı etkinliği ile devam ediyoruz. Dikiş etkinliklerimiz Nisan ayının ilk Cumartesinde bitiyor. Nisan ayında farklı el sanatları etkinlikleri ile devam edeceğiz.