Bugün, sevgili hocamız Serpil Şahin ile üç farklı şalvar modeli kesimi, dikimi, cep ve kemer öğrendik. Çok verimli bir gün oldu. Her etkinliğimizle daha güçleniyor, birbirimize daha çok tutunuyoruz.
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/13-1024x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/14-472x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/9-1024x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/10-1024x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/11-1024x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/12-1024x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/5-472x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/1-556x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/3-742x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/4-472x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/6-472x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/7-472x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/8-472x1024.jpg)
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/03/15-1024x1024.jpg)
Bugün, sevgili hocamız Serpil Şahin ile üç farklı şalvar modeli kesimi, dikimi, cep ve kemer öğrendik. Çok verimli bir gün oldu. Her etkinliğimizle daha güçleniyor, birbirimize daha çok tutunuyoruz.