👫🇹🇷 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 👫🇹🇷 sevgili Serpil Şahin hocamız, dernekte çocuklarla taş boyama ve pano yapma etkinliği yapacak, köyümüzün tüm çocuklarını etkinliğimize bekliyoruz.
![](https://gulpinardernek.org/wp-content/uploads/2022/04/23-nisan-tas-boyama_tasli-724x1024.jpg)
👫🇹🇷 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 👫🇹🇷 sevgili Serpil Şahin hocamız, dernekte çocuklarla taş boyama ve pano yapma etkinliği yapacak, köyümüzün tüm çocuklarını etkinliğimize bekliyoruz.